معاینه اولیه دندان

معاینه دهان و دندان

معاینه دهان و دندان در کلینیک دندانپزشکی دکتر شریفی

پرونده درمانی را کاملا تکمیل کرده و سوابق بیماری ها و استفاده از داروها را در آن درج بفرمایید. این مورد برای به منظور تشخیص علت مشکلات دندان و همچنین تشخیص بهترین شیوه درمان بسیار ضروری می باشد.
اگر شرایط یا بیماری خاصی دارید که در پرونده درمانی وجود ندارد، حتما پزشکان و دستیاران را مطلع فرمایید.
علت اصلی مراجعه خود به کلینیک دندانپزشکی را داخب پرونده قید بفرمایید.
اگر ترس شدید از دندانپزشکی یا فوبیای دندانپزشکی (Dentophobia) دارید حتما همکاران ما را در جریان این موضوع قرار دهید
خانم های باردار حتما این موضوع را در پرونده قید نمایند. بعضی از عکس های گرافی برای خانم های باردار مضر می باشد.
قبل از مراجعه به بخش درمانی دندان های خود را مسواک کرده و داخل دهان را بشویید. این کار به تشخیص بهتر دندانپزشکان از وضعیت دندان ها کمک خواهد کرد

نکاتی که در جلسه معاینه باید رعایت کرد

مشکلات دندانی تنها زمانی حس می شوند، که در مرحله پیشرفته قرار داشته باشند. بیماری لثه، آبسه، و عفونت همه با پیشرفت بیماری و درد بروز می کنند. مسلما درمان تمام این بیماری ها در یک زمان بسیار پرهزینه تر از انجام معاینات جهت پیشگیری از بروز مشکل است.
در کلینیک دندانپزشکی دکتر شریفی معاینه اولیه توسط دندانپزشکان مجرب و با بررسی کامل کلیه دندان ها و شرایط فک و وصورت و دهان انجام می شود و کلیه درمان های مورد نیاز علاوه بر درج در پرونده بیمار به صورت کامل به خود آن شخص نیز توضیح داده می شود.
سپس با توجه به اولیت درمان ها و رضایت شخص مبنی بر انجام هر کدام از درمان ها، نوبت های درمانی با متخصصین تعیین خواهد شد​​​​​​​

مشکلات دندانی

معاینه اولیه دندان

معاینه دهان و دندان

برای حفظ سلامتی دهان و دندان، فقط مسواک زدن و نخ دندان کشیدن کافی نیست. به منظور پیشگیری از بروز پوسیدگی و سایر مشکلات دهان و دندان مراجعه به دندانپزشک و معاینه دهان و دندان ضروری است.
اگر معاینه دهان و دندان را هر شش ماه یک بار به طور مرتب انجام دهید، ما می توانیم مشکلات و پوسیدگی های دندان را زمانی که کوچک تر هستند برطرف کنیم. بدین ترتیب هزینه کمتری نیز برای اعمال دندانپزشکی پرداخت خواهید کرد.
از سوی دیگر، هرچه درمان ها زودتر انجام شوند، درصد موفقیت و ماندگاری بیشتری خواهند داشت.

راهنمای انواع بیماری های دهان | متخصص بیماری های دهان |​​​​​​​ متخصص آسیب شناسی بیماری های دهان فک و صورت

داستان مابیماری های دهانی یکی از مهمترین و شایع ترین بیماری های عفونتی هستند. بیماری های شایع دهانی ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شوند. به توجهی به رعایت بهداشت دهان و سلامت دندان ها، تغییر عادات رژیم غذایی و یا وجود اختلال در کارکرد یک یا چند عضو از اندام های بدن و دهان موجب ایجاد بیماری و زخم های دهان میشوند. در ادامه انواع این بیماری ها را نام میبریم. در صورت مشاهده علائم میتوانید با مراجعه به دندانپزشکی دکتر شریفی توسط بهترین متخصص بیماری های دهان معاینه و درمان شوید. ​​​​​​​ادامه مطلب...

ادامه مطلب